BK Baník Most - oficiální stránky klubu

Výsledek zápasu

Starší minižákyně U13 vs. BK Lehvartice Chomutov   40 : 52   (18:12 19:33 29:33)

Ve středu naše holky v kategorii U13 předehrávaly dvě utkání s týmem z Chomutova. První čtvrtinu jsme začaly výborně. Opět se zúročovala výborná těsná osobní obrana, navíc Nela zahrála svou životní čtvrtinu, hrála prostě výborně jak v obraně, tak v útoku. Po první čtvrtině jsme vedly 18:12.Do druhé čtvrtiny ale soupeř nasadil své dvě nejlepší hráčky. Naše druhá pětka se vůbec nedokázala prosadit v útoku, v obraně moc vidět také nebyla..., skóre se rázem otočilo, v poločase jsme prohrávaly 19:33. 3. čtvrtina vyzněla opět pro nás, a to 10:0. V poslední části zápasu už se výsledek pouze korigoval. Pochvalu za bojovnost zaslouží Ema, Danča, Nela, Natálka a Ela. Terka po zranění ruky se snažila v zápase pomoci především při doskocích. Bohužel Barču skolili bacili a Lucka si na tréninku poranila prst, ale i tak se snažila týmu statečně pomoct.