BK Baník Most - oficiální stránky klubu





Kronika Mužů

Sezóna: 1967-68, 1968-69, 1969-70, 1970-71, 1971-72, 1972-73, 1973-74, 1974-75, 1975-76, 1976-77, 1977-78, 1978-79, 1979-80, 1980-81, 1981-82, 1982-83, 1983-84, 1984-85, 1985-86, 1986-87, 1987-88, 1988-89, 1989-90, 1990-91, 1991-92, 1992-93, 1993-94, 1994-95, 1995-96, 1996-97, 1997-98, 1998-99, 1999-00, 2000-01, 2001-02, 2002-03, 2003-04, 2004-05, 2005-06, 2006-07, 2007-08, 2008-09, 2009-10, 2010-11, 2011-12, 2012-13

Sezóna Soutěž Umístění Trenéři
1967-68 krajský přebor 3.místo Pőschel Rudolf

Družstvo : Šot J.,Ouvín J.,Pfalzer R.,Kašpar R.,Sinkule O.,Drnek M.,Šedina J. Kučera J.,Marinkov S.,Kozel J.,Kožnar M.
1968-69 krajský přebor 1.místo - postup Pőschel Rudolf

družstvo : Kozel J.,Berka J.,Drnek M.,Gall F.,Nový J.,Fous V.,Kašpar R.,Marinkov Ch. Marinkov S.,Kožnar M.
1969-70 divize sk.A 7.místo Pfalzer Rudolf

družstvo : Sinkule O.,Kašpar R.,Kozel J.,Mašek J.,Vonášek V.,Berka J.,Marinkov S., Gall F.,Fous V.
1970-71 divize sk.A 10.místo Marinkov S.
1971-72 divize sk.A 7.místo Mašek Jiří
1972-73 divize sk.A 12.místo - sestup Mašek Jiří
1973-74 krajský přebor 3.místo Pőschel Rudolf
1974-75 krajský přebor 1.místo - postup Pőschel Rudolf

družstvo : Sinkule O.,Pfalzer R.,Drnek M.,Fous V.,Kašpar R.,Mašek J.,Kozel J. Marinkov Ch.,Gall F.,Marinkov S.,Ďuriš D.,Vonášek V.,Šedina J
1975-76 II.nár.liga 7.místo Pőschel Rudolf
1976-77 II.nár.liga 4.místo Pfalzer Rudolf
1977-78 II.nár.liga 2.místo Pfalzer R., Gall F.

družstvo : Gall F.,Nový J.,Janda J.,Janda Jar.,Bittner J.,Holderik K.,Kašpar R.,Marinkov Ch., Masopust M.,Konečný M.,Janout V.,Soukup K.,Čmolík K.
1978-79 II.nár.liga 1.místo - postup Pőschel R., Gall F.

družstvo : Gall F.,Bašus J.,Nový J.,Martinec V.Čmolík K.,Masopust M.,Andrášek M., Janout V.,Hubínek M.,Konečný M.,Bittner J.Hubínek J.
1979-80 I.nár.liga 10.místo Gall F., Pőschel R.
družstvo : Masopust M.,Konečný M.,Kozel J.,Gall F.,Nový J.,Bittner J.,Esparraguera A., Záhořík F.,Botek J.,Jaroš M.,Janda J.,Martinec Vl.Hubínek J.,Mašek J.
1980-81 I.nár.liga 10.místo Konečný M., Pőschel R.

družstvo : Mašek J.,Andrt M.,Janda J.,Esparraguera A., Botek J.,Kozel J.,Hubínek J., Konečný M.,Masopust M.,Kašpar R.,Augusta P.,Hubínek M..
1981-82 I.nár.liga 4.místo Konečný M., Pőschel R.

družstvo : Čmolík K.,Mašek J.,Janda Jar.,Botek J.,Kozel J.Esparraguera A.,Konečný M., Hubínek J.,Janda J.,Masopust M.,Andrášek P.,Martinec Vl.,Poliček P.
1982-83 I.nár.liga 7.místo Konečný M., Pőschel R.

družstvo : Pipota J.,Janda J.,Janda Jar.,Raška P.,Mašek J.,Čmolík K.,Martinec V. Konečný M.,Žižka Vl.,Masopust M.,Poliček P.,Kozel J.
1983-84 I.nár.liga 5.místo Konečný M., Pőschel R.

družstvo : Poliček P.Pipota J.,Janda J.,Mašek J.,Janda Jar.,Masopust M.,Kozel J., Martinec Vl.,Konečný M.,Hubínek J.,Žižka Vl.,Raška Vl.,Wiedner L.
1984-85 I.nár.liga 9.místo Konečný M.

družstvo : Kozel J.,Janda J.,Poliček P.,Wiedner L.,Hubínek J.,Konečný M., Masopust M.,Mašek J.,Žižka Vl.,Raška P.,Martinec Vl.
1985-86 I.nár.liga 3.místo Konečný M., Kozel J.

družstvo : Andrt M.,Wiedner L.,Čmolík K.,Pipota J.,Poliček P.Raška P.,Žižka Vl., Kozel J.,Vít J.,Augusta P.,Zápotocký O.,Patočka L.
1986-87 I.nár.liga 3.místo Konečný M., Kozel J.
družstvo : Žižka Vl.,Vít J.,Konečný M.,Poliček P.,Kozel J.,Wiedner L.,Andrt M.,Čmolík K., Pipota J.,Martinec Vl.,Hubínek J.,Mašek J.,Halamásek Z.
1987-88 I.nár.liga 6.místo Kozel J., Vonášek V.

družstvo : Hubínek J.,Čmolík K.,Pipota J.,Poliček P.,Wiedner L.,Halamásek Z.,Andrt M., Mašek J.,Martinec Vl.,Augusta P.,Žižka Vl.,Kozel J.,Maivald M.,Vít J.,Hinke T.,Levický P.
1988-89 I.nár.liga 12.místo - sestup Kozel J., Vonášek V.

družstvo : Hubínek J.,Martinec Vl.,Pipota J.,Andrt M.,Halamásek Z.,Wiedner L.,Čmolík K., Augusta P.,Patočka L.,Mašek J.,Kozel J.,Kyncl R.,Žižka Vl.,Mašek M.,Farský J.
1989-90 II.nár.liga 7.místo Kozel J., Vonášek V.
družstvo : Andrt M.,Augusta P.,Čmolík K.,Halamásek Z.,Hubínek J.,Martinec Vl.,Mašek J., Pipota J.,Wiedner L.,Patočka L.,Navrátil M.,Žižka Vl.,Hinke T.,Kozák P., Konečný R.
1990-91 II.nár.liga 8.místo Vonášek V.
družstvo : Andrt M.,Augusta P.,Čmolík K.,Halamásek Z.,Hubínek J.,Martinec Vl.,Mašek J., Pipota J.,Wiedner L.,Patočka L.,Navrátil M.,Kozák P.,Hinke T.,Konečný R., Hickl P.
1991-92 II.nár.liga 6.místo Konečný M.,Vonášek V.
družstvo : Andrt M.,Augusta P.,Čmolík K.,Hubínek J.,Martinec Vl.,Mašek J.,Wiedner L., Patočka L.,Navrátil M.,Janda M.,Kozel J.ml.,Kozák P.,Hinke T.,Konečný R., Farský J.Hickl P.,Běloušek P.
1992-93 II.nár.liga 8.místo Vonášek V., Čmolík K.

družstvo : Čmolík K.,Kozák P.,Hickl P.,Mašek J.,Patočka L.,Augusta P.,Hubínek J., Vonášek L.,Andrt M.,Hinke T.,Navrátil M.,Wiedner L.,Kozel J.ml.
1993-94 II.nár.liga 9.místo Kozel J., Vonášek V.

družstvo : Čmolík K.,Hickl P.,Kozel M.,Kroupa O.,Wiedner L.,Mašek J.,Kozák P., Patočka L.,Fišer R.,Konečný R.,Vonášek L.,Hubínek J.,Augusta P.,Hinke T., Navrátil M.,,Málek J.,Janda M.
1994-95 II.nár.liga 8.místo Kozel J., Vonášek V.
družstvo : Augusta P.,Čmolík K.,Farský J.,Hickl P.,Hubínek J.,Kozák P.,Kozel M., Wiedner L.,Žižka Vl.,Kroupa O.,Kozel J.ml.,Vonášek L.,Šimek L.,Mašek J., Šrotýř J.,Wainer J.,Janda M.,Banýr R.
1995-96 II.nár.liga 10.místo Kozel J., Vonášek V.
1996-97 II.nár.liga 12.místo - sestup Kozel J., Vonášek V.
1997-98 III.nár.liga 4.místo Konečný M.
družstvo : Augusta P.,Farský J.,Hickl P.,Hubínek J.,Konečný R.,Kozák P.,Kroupa O., Kozel J.ml.,Mašek J.,Pomeje J.,Wiedner L.,Wiedner J.,Eisner T.
1998-99 III.nár.liga 5.místo Konečný M.,Wiedner L.
družstvo : Birčák J.,Farský J.,Fišer R.,Hickl P.,Hlava M.,Hubínek J.,Konečný R.,Kozák P., Kozel J.ml.,Mašek J.,Pašek D.,Pomeje J.,Sadílek F.,Wiedner J.,Eisner T., Běloušek P.
1999-00 III.nár.liga 8.místo Wiedner L.
2000-01 III.nár.liga 6.místo Wiedner L.
družstvo : Běloušek P.,Bravený T.,Farský J.,Hickl P.,Hlava M.,Hubínek J.,Janout P., Konečný R.,Kotiš L.,Kozák P.,Pomeje J.,Sadílek F.,Tůma P.,Wiedner L., Wiedner J.,Freiberg P.,Janouškovec K.,Konvičný M.
2001-02 obl.přebor I.tř. 5.místo Kotiš L.
2002-03 obl.přebor I.tř. 6.místo Kotiš L.
2003-04 obl.přebor I.tř. 3.místo Gall F.,Kozel J.
2004-05 obl.přebor I.tř. 5.místo Kotiš L.
2005-06 obl.přebor I.tř. 6.místo Kotiš L.

družstvo : Bravený T., Tůma P., Kotiš L., Dvořák P., Schüller M., Samek Z., Plodek P., Bílek A., Konvičný M.
2006-07 obl.přebor I.tř. 2.místo - postup Kotiš L.,Čmolík K.

družstvo : Vacek M.,Podlena V.,Tůma P.,Schüller M.,Čmolík M.,Samek Z.,Bravený T., Bílek A.,Kotiš L.,Reis L.,Plodek P.
2007-08 II.liga 4.místo Čmolík K., Kozel J.

družstvo : Čmolík K.,Čmolík M.,Dobrečevič J.,Bravený T.,Vacek M.,Tůma P.,Kotiš L., Freiesleben J.,Kozel J.,Rosenberger T.,Plodek P.,Belimov K.,Schüller M., Rosenbaum J.,Hnátek J.,Hickl P., Konečný R.,Novák T.,Heřmánek J.
2008-09 II.liga 6.místo Čmolík K., Kozel J.

družstvo : Čmolík K.,Plodek P.,Hickl P.,Čmolík M.,Tůma P.,Dobrečevič J., Kozel J., Rosenberger T.,Kotiš L.,Jakeš M.,Hnátek J.,Belimov K.,Rosenbaum J.
2009-10 II.liga 11.místo, sestup Kotiš L.,Wiedner L.
družstvo : Belimov K.,Bravený T.,Csesznok V.,Čmolík M.,Dobrečevič J.,Hach Vl.,Halasz R.,Hickl P.,Kaplam M.,Kotiš L.,Kučaba L.,Novák T.,Plodek P.,Rosenbaum J.,Rosenberger T.,Sička L.,Schúller M.,Tůma P.,Vacek M.,Vlček D.
2010-11 sev.liga 2.místo Gall F.,Kotiš L.
družstvo : Bílek A.,Bravený T.,Csesznok V.,Čmolík M.,Freiberg P.,Hach Vl.,Hickl P.,Kaplan M.,Konečný R.,Kotiš L.,Novák T.,Plodek P.,Rosenbaum J.,Schuller M.,Sička L.,Tůma P.,Vacek M.
2011-12 sev.liga 1.místo, postup Hnátek J.,Freiberg P.

družstvo : Foto družstva - Vacek M.,FreibergP.,Heřmánek J.,Csesznok V.,Vít J.,Rosenbaum J.,Kozel J.,Kaplan M.,Malý P.,Sička L.,Hnátek J.,Belimov K.,Patzak K.,Polcar V. další hráči družstva- Hickl P.,Rosenberger T.,Vít M.
2012-13 II.liga 5.místo Rosenberger P., Konfal R., Hnátek J.

Družstvo: Csesznok V., Vít J., Horký M.,nehrající Vacek M., Rosenberger P.,
dole - Rosenbaum J., Sička L., Belimov K., Hnátek J.
mimo foto - Dvořáček J., Dvořák D., Franěk M., Freiesleben J., Hach V., Hach M. Hickl J., Jakeš M., Ježek Š., Kadeřábek J., Kaplan M., Vakrčka P.
Obchod

Představujeme

Jan Musil

Tomáš Novák

Věk
16 let

Pozice
křídlo

Výška, váha
164 cm, 42 kg

Pozvánky na zápasy

Pátek 19.1.2018 19:30 , Severočeská liga
BA Louny vs. Muži A
(Louny)

Sobota 20.1.2018 09:00 , Oblastní přebor
ASK Lovosice vs. Starší minižákyně U13
(Lovosice)

Sobota 20.1.2018 10:00 , Oblastní přebor
Starší minižáci U13 vs. BK Horejsek Děčín
(Sportovní hala Most)

Sobota 20.1.2018 11:00 , Oblastní přebor
ASK Lovosice vs. Starší minižákyně U13
(Lovosice)

Sobota 20.1.2018 12:00 , Oblastní přebor
Starší minižáci U13 vs. BK Horejsek Děčín
(Sportovní hala Most)

Neděle 21.1.2018 10:00 , 2.liga
Nejmaldší minižáci U11 vs. Sluneta Ústí nad Labem A
(Sportovní hala Most)

Neděle 21.1.2018 14:00 , Oblastní přebor
BK Horejsek Děčín A vs. Nejmaldší minižáci U11
(Sportovní hala Most)

Středa 24.1.2018 15:30 , Oblastní přebor
Starší minižáci U13 vs. BA Louny
(Sportovní hala Most)

Středa 24.1.2018 17:15 , Oblastní přebor
Starší minižáci U13 vs. BA Louny
(Sportovní hala Most)

Aktuální výsledky

Sobota 13.1.2018 , Oblastní přebor
Mladší minižákyně U12 vs. TJ Slovan Varnsdorf
99 : 6

Sobota 13.1.2018 , Oblastní přebor
Mladší minižákyně U12 vs. TJ Slovan Varnsdorf
111 : 20

Středa 17.1.2018 , Oblastní přebor
Starší minižákyně U13 vs. TJ Slovan Litoměřice
31 : 77

Středa 17.1.2018 , Oblastní přebor
Starší minižákyně U13 vs. TJ Slovan Litoměřice
25 : 70


Počítadlo přístupů
TOPlist

Česká basketbalové federace
www.cbf.cz
sec.cbf.cz

Vzhled: Jan Rieger.cz - tvorba www stránek (2010)
Administrace a aplikace: Tomáš Rosenberger (2010)